Zakończono poszukiwania 17-letniego Mateusza z Lublina. Nastolatek wrócił do domu

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Zakończono poszukiwania 17-letniego Mateusza, który na noc nie wrócił do domu. Z ustaleń wynikało, że nastolatek może znajdować się w okolicznościach zagrażających życiu. Policjanci właśnie przekazali dobrą wiadomość. Mateusz się odnalazł.

Mateusz nie wrócił do domu

Policjanci z Lublina prowadzili intensywne poszukiwania za 17-letnim Mateuszem S., który nie wrócił na noc do domu. Bliscy ostatni kontakt z nastolatkiem mieli w środę (14.02) około godz. 22:00. Z ich ustaleń wynikało, iż Mateusz może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu.

Policjanci zakończyli poszukiwania

W czwartek (15.02) w południe policjanci przekazali dobrą wiadomość.

„Uprzejmie informuję, iż zakończyły się poszukiwania za zaginionym 17-letnim Mateuszem S. Nieletni wrócił do miejsca zamieszkania” – przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.