Zaginął mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Ślad urywa się w Lublinie

Zaginął Mariusz Brodnicki, mieszkaniec Starogardu Gdańskiego
Zaginął Mariusz Brodnicki, mieszkaniec Starogardu Gdańskiego | fot. MBP Starogard Gdański

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego poszukują 45-letniego Marusza Brodnickiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był w Lublinie. Sprawdź, czy widziałeś tego mężczyznę.

Mariusz ostatni raz widziany był w Lublinie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą poszukiwania 45-letniego Mariusza Brodnickiego, mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 14 czerwca 2024 r. w Lublinie. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.

Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, krępa budowa ciała; brak włosów na głowie; zarost – lekka broda; oczy niebieskie; nos średni prosty; uszy średnie, lekko odstające; uzębienie pełne, brak blizn i tatuaży. W chwili zaginięcia ubrany był w granatową marynarkę; białą koszulę; spodnie granatowe do kompletu z marynarką oraz półbuty. Posiadał przy sobie torbę na kółkach.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 47 742-72-22, email: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.