Zaginął mieszkaniec Lublina. W październiku skończył pracę we Francji. Od tygodnia nie ma z nim kontaktu

Zaginiony Rafał Skiba
Zaginiony Rafał Skiba | fot. archiwum prywatne Rafała

Policjanci z Lublina prowadzą poszukiwania zaginionego Rafała Skiby. Po raz ostatni kontaktował się z rodziną 16 listopada – dzwonił wówczas z Włoch. Mówił bliskim, że zgubił polskie dokumenty. Od tygodnia nie ma z nim kontaktu.

Zaginął Rafał Skiba

Z informacji przekazanych przez bliskich Rafała wynika, że w październiku zakończył on pracę we Francji, jednak nie powrócił do Polski. W ubiegłym tygodniu (16.11) nawiązał kontakt telefoniczny z matką. Podczas rozmowy oświadczył, że zgubił polskie dokumenty i obecnie przebywa na terenie Włoch w Mediolanie. Rodzina przekazała, że 25-latek w rozmowie sugerował myśli samobójcze.

Rysopis zaginionego: 175 cm wzrostu, oczy koloru szarego, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, uzębienie pełne, zarost pełny (broda i wąsy).

„Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 7. w Lublinie tel. 47 811 49 20, lub na numer alarmowy 112” – apelują policjanci.

Zaginiony Rafał Skiba
Zaginiony Rafał Skiba | fot. archiwum prywatne Rafała

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.