Zaginął lekarz Tomasz Sodolski. Strażacy przeczesywali dno Zalewu Zemborzyckiego

tomasz sodolski zaginął
Rodzina i policjanci poszukują zagionionego Tomasza Sodolskiego | fot. KP Bełżyce

Od sobotniego wieczoru trwają poszukiwania Tomasza Sodolskiego z Uniszowic, pod Lublinem. Mężczyzna wyjechał z domu na rowerze i ślad po nim zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza.

Do zaginięcia Tomasza Sodolskiego doszło w sobotni wieczór. Mężczyzna około godz. 20.40 postanowił wybrać się na przejażdżkę rowerową i udał się w nieznanym kierunku. Do dnia dzisiejszego nie wrócił do domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Mężczyzna może poruszać się na rowerze (zdjęcie poniżej).

Ze względu na ryzyko zagrożenia życia, policjanci przystąpili do akcji poszukiwawczej. Do akcji zaangażowano policjantów, a także strażaków z JRG w Bełżycach, a także kilku jednostek OSP z okolicznych gmin. Strażacy w niedzielę przeczesywali tereny oraz dno Zalewu Zemborzyckiego.

Ratowicy sprawdzili również okolice miejsca zamieszkania mężczyzny oraz okoliczne zbiorniki oraz miejsca, do którym mógł się udać zaginiony. Do tej pory nie udało się natrafić na ślad zaginionego. Do akcji poszukiwawczej włączają się kolejne osoby i jednostki ratownicze.

Zaginiony to 49-letni Tomasz Sodolski, lekarz kardiolog z Lublina. Osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny, bądź też widziały go proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: (81) 516-13-10 lub 112.

//Aktualizacja

LINK: Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki Tomasza S., lekarza z Lublina

68 133372
Tym rowerem porusza się zaginiony Tomasz Sodolski | fot. KP w Bełżycach
68 133371
TZaginiony Tomasz Sodolski | fot. KP w Bełżycach
40197109 1047566368753055 2904103606762340352 n
Strażacy przeczesywali okolice i dno Zalewu Zemborzyckiego | fot. OSP Strzeszkowice Duże

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.