Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki Tomasza S., lekarza z Lublina

40197109 1047566368753055 2904103606762340352 n
Strażacy przeczesywali okolice i dno Zalewu Zemborzyckiego | fot. OSP Strzeszkowice Duże

We wtorek w Motyczu pod Lublinem zostały znalezione zwłoki mężczyzny. To zaginiony Tomasz S., który wyjechał w sobotę z domu rowerem i ślad po nim zaginął.

Do zdarzenia doszło we wtorek na jednym z pól w miejscowości Motycz koło Lublina. Znaleziono tam zwłoki mężczyzny, którym okazał się być poszukiwany 49-letni Tomasz S., który w ubiegłą sobotę wyjechał wieczorem z domu na rowerze i udał się w nieznanym kierunku.

Zaniepokojona rodzina brakiem kontaktu z Tomaszem S. postanowiła zgłosić sprawę jego zaginięcia na policję. Ze względu na ryzyko zagrożenia życia, policjanci przystąpili do akcji poszukiwawczej. Do akcji zaangażowano policjantów, a także strażaków z JRG w Bełżycach, a także kilku jednostek OSP z okolicznych gmin.

– Mogę potwierdzić, że znalezione zwłoki to zaginiony kilka dni temu lekarz Tomasz S. Więcej szczegółów na tą chwilę nie mogę powiedzieć. Czekamy na sekcję zwłok, która została zaplanowana na czwartek – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

/Aktualizacja

Śmierć Tomasza S., lekarza kardiologa ze szpitala przy ul. Jaczewskiego. Znane są wyniki sekcji zwłok [LINK]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Sprytnie, w artykule podajecie tylko pierwszą literę nazwiska, a w tagach można pełne dane odczytać 😉