Zaginął Artur Chodor z Krasnegostawu. Widziałeś go?

Zaginął Artur Chodor z Krasnegostawu | fot. KPP Krasnystaw

Zaginiony 40-latek ostatni raz widziany był 29 czerwca w godzinach wieczornych w miejscu zamieszkania. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu. Rodzina prosi o pomoc.

Artur Chodor ma 40 lat i mieszka w Krasnymstawie. 29 czerwca 2018 r. ok. godz. 22.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 180 cm wzrostu i około 100 kg wagi. Jak wynika z rysopisu, poszukiwany ma krępą sylwetkę, włosy ciemny blond, krótkie „na jeża”, okrągłą twarz, niebieskie oczy i spiczasty nos.

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę sportową, rozpinaną na zamek koloru niebieskiego, spodnie dresowe koloru czarnego oraz buty sportowe koloru białego. Miał ze sobą także reklamówkę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. (82) 575-62-90 lub 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.