Zaginął 9-letni Wojtek z Lublina. Policja i rodzina prowadzą poszukiwania. Może błąkać się po ulicach miasta

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Rodzina i policja poszukują 9-letniego Wojtka z Lublina. Z przekazanych informacji wynika, że chłopiec prawdopodobnie wystraszył się czegoś przy szkole i uciekł w nieznanym kierunku. Wojtek może błąkać się po ulicach miasta.

Zaginął 9-letni Wojtek

Do zaginięcia 9-latka doszło w poniedziałek (12.12) około 8 rano. Chłopiec uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 23 przy ul. Podzamcze w Lublinie. Z informacji nam przekazanych wynika, że Wojtek wszedł rano do szkoły, lecz do niej nie dotarł. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Mama Wojtka przekazała, że chłopiec nie ma przy sobie telefonu, ani plecaka. W związku problemami w odnalezieniu 9-latka sprawa zaginięcia została zgłoszona na policję. Wojtek w chwili zaginięcia był ubrany w kurtę moro (jak na zdjęciu).

Wojtek może teraz błąkać się na ulicach Lublina. Jeśli ktoś zauważy zagubionego chłopca, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 112.

AKTUALIZACJA

Wojtka zauważył jeden z przechodniów, o czym poinformował służby. Wystraszonego chłopca odebrał właśnie tata. Dziękujemy naszym czytelnikom za pomoc.

SPROSTOWANIE

W naszej informacji została podana informacja, iż Wojtek dotarł do szkoły, lecz czegoś się wystraszył i uciekł w nieznanym kierunku. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 przekazał, iż Wojtka tego dnia w szkole nie było. Za wprowadzenie w błąd przepraszamy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wojtek tego dnia nie był w szkole. Pozostawał rano pod opieką swojej mamy.