Zaginął 63-letni Edward Krzyżanowski

edward krzyżanowski zaginiony

Edward Krzyżanowski 20 grudnia wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Rodzina 63-latka prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

 

Zamojscy policjanci poszukują zaginionego Edwarda Krzyżanowskiego, urodzonego 11 kwietnia 1953 roku, zamieszkałego w miejscowości Tuczapy. Mężczyzna ostatni raz widziany był 20 grudnia 2016 roku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Rysopis zaginionego: wzrost – ok. 167 cm, waga – ok. 65 kg, budowa ciała – szczupła, włosy – krótkie, siwe. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie koloru granatowego, ciemne pantofle i jasną kurtkę.

 

– Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt pod numerem telefonu tel. (84) 677-14-17 lub 997 i 112 – apeluje podinsp. Joanna Kopeć.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.