Zaginął 57-letni Mirosław Olszak. Pojechał łowić ryby. Widziałeś go?

mirosław olszak niemce zaginął

Mirosław Olszak wyszedł w niedzielę z domu tłumacząc, że jedzie łowić ryby. Do dziś nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

57-latek wyjechał z domu 26 lutego ok. 10 rano z miejscowości Niemce samochodem marki Peugeot Partner o nr rej. LUB 06097, koloru pomarańczowego.

 

Prawdopodobnie pojechał na ryby. Wędkował nad Wieprzem w okolicach miejscowości Jawidz, Kijany, Spiczyn, Rokitno, Nowogród, Karolin, Łęczna, Zawieprzyce. W dniu zaginięcia obchodził 57 urodziny.

 

Do chwili obecnej do domu nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. Osoby, które widziały Mirosława Olszaka od czasu zaginięcia lub znają jego miejsce pobytu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji w Niemcach tel. (81) 756 17 97.

 

Aktualizacja

Strażacy wyłowili samochód wraz z ciałem zaginionego. Czytaj więcej >tutaj<

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.