Zaginął 33-letni Dymytro S. Wyszedł z domu i nie wrócił. Widziałeś go?

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci z Lublina poszukują 33-letniego Dymytro S., który przed dwoma dniami wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócił. Pomóż w odnalezieniu zaginionego.

Zaginął na terenie Lublina

Zaginiony 33-letni Dymytro S. w środę (25.08) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Od tego czasu nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 30 lat, wzrost 190 cm, sylwetka szczupły, włosy czarne, krótkie po bokach wygolone, brak zarostu, oczy niebieskie, brak znaków szczególnych.

W momencie zaginięcia ubrany był w krótkie spodnie z kieszeniami po bokach koloru granatowego, koszulkę koloru granatowego, zakończona żółtymi wstawkami na rękawach, buty sportowe.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 1. w Lublinie telefon 47 811 24 00.

Aktualizacja

Mężczyzna się odnalazł cały i zdrowy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.