Zaginął 32-letni Dawid S. z Lublina. Wyszedł do pracy, ale do niej nie dotarł

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci z Lublina proszą o pomoc w poszukiwaniach 32-letniego Dawida S. Mężczyzna w ubiegłą środę wyszedł do pracy, ale do nie dotarł.

Zaginął mieszkaniec Lublina

32-letni Dawid S. z Lublina wyszedł z domu w dniu w środę (18.08) około godz. 7 z zamiarem udania się do pracy. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 178 cm, szczupła budowa ciała, głowa ogolona, z prawej strony blizna. Mężczyzna posiada liczne tatuaże na przedramionach obu rąk, na lewej nodze oraz na plecach.

W dniu zaginięcia ubrany był w jeansowe szorty do kolan, bluzę z kapturem (kaptur wewnątrz koloru czerwonego), czapkę i buty sportowe. Zaginiony posiadał przy sobie torbę materiałową koloru brązowego oraz portfel wraz z dowodem osobistym.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00 lub 112.

AKTUALIZACJA 26.08.2021, godz. 15:30

„Informuję, że zakończyły się poszukiwania za zaginionym Dawidem S. Mężczyzna widząc swoje zdjęcie w Internecie sam zgłosił się na komisariat” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.