Ważny temat? Prześlij newsa!

Zaginął 16-letni Jakub. Nastolatek wyszedł kilka dni temu z domu. Do dziś nie wrócił

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 19 września 2020, 12:58
  • Region

Chełmscy policjanci poszukują zaginionego 16-letniego Jakuba. Nastolatek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Do zaginięcie 16-letniego Jakuba Mielniczuka doszło we wtorek 15 września. Nastolatek około godziny 20.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie […]

Chełmscy policjanci poszukują zaginionego 16-letniego Jakuba. Nastolatek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Do zaginięcie 16-letniego Jakuba Mielniczuka doszło we wtorek 15 września. Nastolatek około godziny 20.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 164 centymetry, szczupła budowa ciała, jasna karnacja, włosy krótkie koloru ciemny blond, bez zarostu. W chwili zaginięcia był ubrany w nierozpinaną bluzę bez kaptura koloru czarnego z napisem „TIW”, spodenki ortalionowe w kolorze zielonym, czapka z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru niebieskiego, posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego noszoną na ramieniu.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub 112.

Aktualizacja: Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony 16-latek z Rejowca Fabrycznego

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check