Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony 16-latek z Rejowca Fabrycznego

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony 16-latek z Rejowca Fabrycznego
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-latka z Rejowca Fabrycznego. Nastolatek wyszedł w ubiegłym tygodniu z domu i zaginął. Jego ciało odnaleziono we wtorek.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 16-letniego Jakuba z Rejowca Fabrycznego doszło we wtorek 15 września. Nastolatek około godziny 20.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i ślad po nim zaginął. Nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni rodzice zgłosili jego zaginięcie na policję.

Służby ratunkowe poszukiwały 16-latka przez kilka dni. Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania. Ciało nastolatka znalezione zostało we wtorek na podmokłym terenie w gminie Rejowiec. Wykonane na miejscu czynności z udziałem prokuratora i lekarza biegłego wykluczyły wstępnie udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.