Zaginął 14-latek z Lublina. Poszedł do szkoły i już nie wrócił. Widziałeś go?

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Policjanci z Lublina poszukują 14-letniego Mateusza Szczałuby. Nieletni oddalił się w środę z placówki opiekuńczo-wychowawczej i do chwili obecnej nie powrócił.

Zaginął w drodze do szkoły

Do zaginięcia 14-letniego Mateusza doszło w środę rano. Nieletni wyszedł z placówki opiekuńczo-wychowawczej z zamiarem udania się do szkoły. 14-latek jednak tam nie dotarł i od tego czasu nie ma z nim kontaktu.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00.

Aktualizacja 21.01.2022

„Uprzejmie informuję, że zakończyły się poszukiwania za nieletnim Mateuszem Szczałuba. 14-latek został odnaleziony na terenie Warszawy” – przekazał kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.