Zadzwonił do żony i poinformował o zamiarze samobójstwa. Nie udało się go uratować

szubienica powieszenie 24120543
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W nocy ze środy na czwartek poszukiwali 39-letniego mieszkańca gminy Cyców. Mężczyzna wyszedł z domu i telefonicznie poinformował żonę o zamiarze odebrania sobie życia.

W środę około godz. 19 dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 39-letniego mieszkańca gminy Cyców. Małżonka osoby zaginionej przekazała informację, że zadzwonił do niej mąż i poinformował o zamiarze odebrania sobie życia.

W czwartek około godz. 7 rano, po 12 godzinach poszukiwań, policjanci znaleźli zwłoki poszukiwanego mężczyzny za budynkiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowicy (gmina Cyców). Wstępne oględziny wykluczyły, by do śmierci 39-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Jak poinformował nas Sławomir Szymański, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej we Włodawie, mężczyzna miał już wcześniej podejmować kilka prób samobójczych. Śledztwo jest prowadzone w kierunki art. 151. KK. – Namowa do samobójstwa i udzielenie pomocy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Panie z OPS jak pomogły, powinny się wytłumaczyć. „Pomagały” bardzo długi czas- i jak pomogły? Czy potrafią tylko siedzieć za biurkiem lub w domu seniora? A reszta niech się dzieje.