Zadał cios nożem w brzuch. Piętnastolatkowie pokłócili się o wpisy w Internecie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Piętnastolatek ugodził nożem swego rówieśnika podczas sprzeczki, której powodem miało być zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych. Ranny 15-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na terenie gminy Cyców. Podczas spotkania na ulicy dwóch 15-latków doszło do nieporozumienia, którego powodem miało być zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych.

Podczas kłótni jeden z nich wyjął nóż i ugodził kolegę w brzuch. Poszkodowany telefonicznie powiadomił o zdarzeniu swoją siostrę, która wraz z matką zawiozła poszkodowanego do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

15-letni sprawca został zatrzymany. Zebrane materiały trafią do sądu rodzinnego ds. nieletnich, gdzie zostanie zastosowany środek karny adekwatny do popełnionego czynu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.