Zadał cios nożem w brzuch. Piętnastolatkowie pokłócili się o wpisy w Internecie

scyzoryk nóż
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Piętnastolatek ugodził nożem swego rówieśnika podczas sprzeczki, której powodem miało być zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych. Ranny 15-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na terenie gminy Cyców. Podczas spotkania na ulicy dwóch 15-latków doszło do nieporozumienia, którego powodem miało być zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych.

Podczas kłótni jeden z nich wyjął nóż i ugodził kolegę w brzuch. Poszkodowany telefonicznie powiadomił o zdarzeniu swoją siostrę, która wraz z matką zawiozła poszkodowanego do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

15-letni sprawca został zatrzymany. Zebrane materiały trafią do sądu rodzinnego ds. nieletnich, gdzie zostanie zastosowany środek karny adekwatny do popełnionego czynu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.