Zaczynają przedłużenie ważnej ulicy. Zamkną dla ruchu ul. Smoluchowskiego

IMG 20180223 094540 630
Przedłużenie ul. Dywizjonu 303 | fot. Dominik Wąsik

Od godz. 14 drogowcy mają wyłączyć z ruchu ul. Smoluchowskiego, na odcinku od ul. Nowy Świat do wjazdu na teren hurtowni z płytkami ceramicznymi i wyposażeniem łazienek.

Wykonawca przedłużenia ul. Dywizjonu 303, w poniedziałek (16.04) od godz. 14 wprowadzi czasową organizację ruchu, poprzez zamknięcie ul. Smoluchowskiego na odcinku od ul. Nowy Świat do zjazdu publicznego przy hurtowni Egen. Połączenie między ul. Wrotkowską a ul. Smoluchowskiego (w stronę ul. Kruczkowskiego) zachowane zostanie w ciągu ul. Inżynierskiej.

Ma to związek z dostępem prac przy budowie łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską, tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303. – Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do końca czerwca – informuje Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Czytaj o tej inwestycji: Przedłużenie ul. Dywizjonu 303 w Lublinie. Prace właśnie ruszyły

Objazdy linii N3

W związku z zamknięciem ul. Smoluchowskiego od nocy 16/17 kwietnia do odwołania wprowadzony zostanie objazd dla linii nocnej N3:

* w kierunku Abramowic: … – Nowy Świat – Wrotkowska – Inżynierska – Smoluchowskiego – …
* w kierunku Skansenu: Abramowicka – Kunickiego – Lubelskiego Lipca 80- … [z pominięciem ulic: Herberta i Nowy Świat]

Autobusy komunikacji nocnej nie będą obsługiwać przystanków:

– Młodzieżowa 01
– Szpital Kolejowy 01
– Herberta 01
– Smoluchowskiego 02
– Nowy Świat 02
– Leśna 02

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.