Zaciągnął młodą kobietę do kamienicy i ranił nożem. Nie udało się jej uratować

zabójstwo puławy
45-letni obywatel Mołdawii odpowie za zabójstwo 26-letniej Ukrainki w Puławach | fot. KPP Puławy

Policjanci z puławskiej patrolówki zatrzymali 45-letniego obywatela Mołdawii, podejrzanego o zabójstwo 26-letniej Ukrainki. Mężczyzna kilkukrotnie ranił kobietę nożem.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 10.30 na ul. 6 sierpnia w Puławach. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna szarpie młodą kobietę i wciąga ją do kamienicy.

Jako pierwszy na miejsce przyjechał patrol prewencji. Na piętrze budynku, policjanci błyskawicznie obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek ze zdarzeniem.

W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli zakrwawioną kobietę. Od razu rozpoczęli resuscytację, którą kontynuowali ratownicy medyczni. W bardzo ciężkim stanie poszkodowana trafiła do szpitala w Puławach. Niedługo później zmarła.

Na miejscu zdarzenia, policjanci pod ścisłym nadzorem prokuratora prowadzili czynności. Ustalono, że ofiarą jest 26-letnia obywatelka Ukrainy, mieszkająca i pracująca od pewnego czasu na terenie Puław. Zatrzymany to 45-letni obywatel Mołdawii.

Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.