Zabójstwo w Lublinie. Zwłoki 65-latka w mieszkaniu. Pięć osób zatrzymanych

Karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę w mieszkaniu na osiedlu Bazylianówka w Lublinie policjanci znaleźli zwłoki. Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny z udziałem prokuratora. Do sprawy zabójstwa zatrzymano 5 osób.

Zabójstwo w Lublinie

W niedzielę (10.10) policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna nie ma kontaktu ze swoim znajomym zamieszkującym na osiedlu Bazylianówka. Na miejsce skierowano patrole policji. Funkcjonariusze weszli do mieszkaniu przy wsparciu strażaków. Wewnątrz mieszkania ujawnili zwłoki 65-latka.

„Mężczyzna posiadał liczne obrażenia. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora. W oględzinach udział brał również biegły z zakresu medycyny sądowej. Ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok, która pomoże ustalić dokładny przebieg zdarzenia oraz czas zgonu” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci poinformowali, że do sprawy zatrzymano 5 mężczyzn, którzy jako ostatni byli w mieszkaniu 65-latka i mogą mieć związek ze zdarzeniem. Obecnie trwa analiza zabezpieczonych na miejscu śladów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.