Zabójstwo w Chełmie. Nie żyje 50-letni mężczyzna. Na ciele miał rany kłute

2450817 shutterstock 71631349 643 482
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 50-letniego mieszkańca Chełma, który zmarł wskutek głębokich ran kłutych. Zatrzymano jedną osobę.

Do tragicznych scen doszło w piątek około godz. 22 w jednym z mieszkań na osiedlu Cementowni w Chełmie. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zranieniu nożem 50-letniego mieszkańca Chełma. Lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny.

– Na jego ciele widoczne były ślady świadczące o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji – mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali mieszkającego pod tym adresem 66-letniego chełmianina. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.