Zablokowany odcinek ul. Dolna 3 Maja w Lublinie. Miejsce zabezpieczają policjanci

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Uwaga kierowcy! Zablokowany jest odcinek ul. Dolna 3 Maja w Lublinie od ul. Chmielnej do Al. Solidarności. Policjanci kierują kierowców na objazdy.

Dziś wczesnym rankiem doszło najprawdopodobniej do kolizji z udziałem nieznanego pojazdu, który wjechał w ogrodzenie budowy. W wyniku tego zdarzenia zostało naruszone stojące tam rusztowanie.

Z uwagi na ewentualne zagrożenie runięcia rusztowania na chodnik i jezdnię, odcinek ulicy został zablokowany. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci. Na miejscu obecni są także pracownicy nadzoru budowlanego.

Kierujący pojazdami kierowani są na objazdy.

Objazdy komunikacji miejskiej

Z powodu zamknięcia dla ruchu ul. Dolnej 3 Maja/3 Maja linie: 2, 18, 26,
31, 32, 40, 57 i 150 kursują objazdem: … – Szewska/Lubartowska – Królewska – Wyszyńskiego – Bernardyńska – pl. Wolności – Narutowicza – Zesłańców Sybiru – Krakowskie Przedmieście – …

Utrudnienia potrwają do odwołania.

Aktualizacja, godz. 9:05 – Koniec objazdów. Policja udrożniła przejazd po wypadku, w związku z czym pojazdy komunikacji miejskiej sukcesywnie wracają na swoje podstawowe trasy, jednak w związku z utrudnieniami mogą kursować z opóźnieniami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.