Żabka godziny otwarcia niedziela. W jakich godzinach czynna jest Żabka w niedziele?

żabka sklep zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W jakich godzinach czynna jest Żabka w niedziele? W tym artykule poznasz godziny otwarcia Żabki w niedziele.

Żabka godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sklepy Żabka mogą być czynne w każdą niedzielę, ponieważ w niedziele niehandlowe funkcjonują jako punkty pocztowe, w których można odebrać i nadać przesyłkę.

Sklepy Żabka od poniedziałku do soboty czynne są w godzinach 6:00 – 23:00. Sytuacja dotycząca godzin otwarcia w niedziele ma się inaczej. W większości przypadków sklepy Żabka w niedziele są otwarte w godzinach 8:00 – 20:00.

Godziny otwarcia Żabka w niedziele mogą różnić się lokalizacji sklepu. Decyzję o otwarciu Żabki w niedziele i godzin otwarcia zależy od indywidualnej decyzji właściciela sklepu, czyli franczyzobiorcy.

Zobacz także: Żabka 3 kwietnia 2022. Sprawdź godziny otwarcia Żabka w niedzielę 3.04

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.