Zabił psa nożem, zastraszał mieszkańców. Agresywny mężczyzna został zatrzymany

pies łapa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shuttterstock

Policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który odpowie za uśmiercenie psa oraz groźby wobec mieszkańców. Jest wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Hrubieszowa, który usłyszał zarzuty gróźb oraz uśmiercenia psa. Jak ustalono mężczyzna w maju bieżącego roku groził mieszkance miasta zabójstwem, pokazując gest podrzynania gardła.

Natomiast na początku sierpnia uśmiercił psa poprzez zadawanie mu ciosów nożem oraz groził małoletniej Hrubieszowiance. Mężczyzna usłyszał zarzuty i sprawa trafiła do sądu. Wobec Hrubieszowianina zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

W miniony poniedziałek mężczyzna po raz kolejny został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzuty dotyczące gróźb. W związku z tym, że zastosowany środek zapobiegawczy okazał się mało skuteczny policja zwróciła się z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.