Zabił psa na oczach dzieci. Mężczyzna odpowie też za atak na partnerkę

owczarek niemiecki szczeniak pies
Owczarek niemiecki | fot. pixabay

Podczas napadu agresji 35-latek złapał 4-miesięcznego owczarka niemieckiego i uderzył nim o posadzkę. Zwierzę nie przeżyło. Wszystko działo się na oczach czwórki dzieci i partnerki.

Rzucił szczeniakiem o posadzkę

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Dołhobyczów (powiat hrubieszowski). Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji doszło do uśmiercenia psa. Z ustaleń policji wynika, że 35-latek stał się agresywny w domu.

„Najpierw zaczął szarpać swoją partnerkę, a następnie złapał czteromiesięcznego owczarka niemieckiego i uderzył nim o betonową płytę. Zwierzę nie przeżyło. Świadkami tego zdarzenia byli domownicy, w tym czwórka nieletnich dzieci.

Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenie nietykalności swojej partnerki oraz uśmiercenia psa. Sąd zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.