Zaatakował policjantów widłami i zbiegł do lasu. Może być niebezpieczny

widły
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tim McMurdo / flickr.com

W dalszym ciągu trwają poszukiwania 42-latka, który zaatakował widłami interweniujących policjantów. Poszczuł ich psem i zbiegł do pobliskiego lasu. Ma przy sobie siekierę oraz widły.

W sobotę około godz. 5 rano policjanci z Biłgoraja zostali skierowani na interwencję domową w gminie Potok Górny, podczas której 42-letni mężczyzna miał grozić najbliższym siekierą.

Po przybyciu na miejsce zaatakował on widłami interweniujących policjantów, uszkodził radiowóz i poszczuł ich psem.

Po użyciu przez policjantów środków przymusu bezpośredniego oraz broni palnej mężczyzna zbiegł do lasu w okolicach miejscowości Naklik. Pobiegł za nim jego pies” – mówi mł.asp. Joanna Klimek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Policja apeluje do wszystkich osób, które spotkają mężczyznę, że by się do nie go nie zbliżać. Policja podaje, że 42-latkowi może towarzyszyć agresywny pies. On sam może być niebezpieczny i posiada przy sobie niebezpieczne, ostre przedmioty – widły i siekierę.

Poszukiwany to Janusz Deryło. Rysopis: wzrost około 180 cm, waga około 100 kg, krępy, włosy krótkie siwiejące, twarz owalna, uszy przylegające Ubiór: granatowa koszulka, spodnie typu jeans. Mężczyzna może mieć obrażenia lewej nogi.


W przypadku spotkania mężczyzny należy poinformować służby pod numerem alarmowym 112. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.