Zaatakował młotkiem byłą żonę i jej partnera, a później się powiesił. Konkubent kobiety zmarł w szpitalu

Ambulans na sygnałach
Ambulans na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Pomimo starań lekarzy nie udało się uratować życia 60-letniego mężczyzny, który został zaatakowany w trakcie snu przez byłego męża jej partnerki. Obrażenia zadane młotkiem okazały się śmiertelne. Sprawca ataku również nie żyje, powiesił się przy Zalewie Zemborzyckim.

Konkubent zmarł w szpitalu

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w nocy we wtorek (24.01) w Żabiej Woli. Do domu 52-latki wszedł jej były mąż, który zaatakował młotkiem ją i jej 60-letniego partnera, a następnie uciekł. W wyniku zdarzenia poszkodowani doznali poważnych obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Natomiast samego sprawcę policjanci odnaleźli kilka godzin później wiszącego na słupie w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Wstępne ustalenia śledczych wskazały, iż do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. 54-latek popełnił samobójstwo. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Kilka godzin później nadeszły tragiczne informacje ze szpitala, w którym przebywał poszkodowany 60-latek. Obrażenia, jakich doznał, okazały się na tyle poważne, że pomimo starań lekarzy nie udało się uratować jego życia. Stan zaatakowanej kobiety jest stabilny.

Powiązane:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.