Z Zalewu Zemborzyckiego wyłowiono zwłoki kobiety. To kolejny w ostatnich dniach taki przypadek w tym miejscu

Policyjni wodnicy na Zalewie Zemborzyckim
Policyjni wodnicy na Zalewie Zemborzyckim | fot. Dominik Wąsik

Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia kobiety w Zalewie Zemborzyckim. To kolejny w ostatnich dniach taki przypadek w tym miejscu. W niedzielę z tego samego zalewu wyłowiono zwłoki 51-letniego mieszkańca.

Zwłoki kobiety wyłowione z Zalewu Zemborzyckiego

Do zdarzenia doszło w środę (2.08) o godz. 18.30. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ujawnieniu dryfującego ciała kobiety w wodach Zalewu Zemborzyckiego. Na zwłoki natrafił mężczyzna pływający na łódce, który zauważył ciało w krzakach około 10 metrów od linii brzegu, na wysokości restauracji Portofino.

Na miejscu policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Przy kobiecie ujawniono dokumenty, które prawdopodobnie należą do niej. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 64-latki przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Przypomnijmy, że jest to już kolejny w ostatnich dniach przypadek ujawnienia zwłok w Zalewie Zemborzyckim. W ubiegłą niedzielę z zalewu wyłowiono zwłoki 51-letniego mieszkańca. Pisaliśmy o tym tu: Mężczyzna utopił się w Zalewie Zemborzyckim. Dryfujące ciało zauważyli przechodnie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.