Dramat w Lublinie. Mężczyzna utopił się w Zalewie Zemborzyckim. Dryfujące ciało zauważyli przechodnie

Policyjna motorówka na zalewie Zemborzyckim
Policyjna motorówka na zalewie Zemborzyckim | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego mieszkańca Lublina, którego ciało ujawniono w Zalewie Zemborzyckim. Dryfujące ciało zauważyli przechodnie nieopodal tamy. To już kolejny topielec w tym sezonie.

Utopił się w Zalewie Zemborzyckim

Do zdarzenia doszło w niedzielę (30.07) po godz. 4.30. Służby ratunkowe zostały powiadomione o ujawnieniu dryfującego ciała nieopodal tamy na Zalewie Zemborzyckim. Na miejscu interweniowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego i policja.

„Z wody zostało wyłowione ciało 51-latka z Lublina. Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować” – mówi asp. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejscu policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Jego decyzją ciało 51-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Jest to już kolejna ofiara wody w tym roku. Przypomnijmy, że w czerwcu z Zalewu Zemborzyckiego wyłowiono zwłoki 45-letniego mężczyzny. Więcej: Dryfujące ciało w Zalewie Zemborzyckim. Na topielca przypadkowo natrafili wędkarze

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.