Dryfujące ciało w Zalewie Zemborzyckim. Na topielca przypadkowo natrafili wędkarze

Policyjni wodnicy na Zalewie Zemborzyckim
Policyjni wodnicy na Zalewie Zemborzyckim | fot. Dominik Wąsik

W środowy poranek służby ratunkowe zostały zaalarmowane o ujawnieniu w Zalewie Zemborzyckim dryfujących zwłok. Ciało mężczyzny z wody wyłowili strażacy.

Zwłoki mężczyzny w Zalewie Zemborzyckim

Do zdarzenia doszło w środę (14.06) chwilę przed godz. 7 rano. Wędkarze powiadomili służby ratunkowe o dryfującym ciele w Zalewie Zemborzyckim, w okolicy mola harcerskiego od ul. Osmolickiej. Na miejscu oprócz policji pojawili się również strażacy, którzy przy pomocy łodzi wyłowili zwłoki mężczyzny na brzeg.

Na zwłokach 45-letniego mężczyzny nie ujawniono widocznych obrażeń. Teraz śledczy ustalają dokładne okoliczności, w których doszło do utonięcia mężczyzny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.