Z rzeki wyłowili ciało kobiety. Na brzegu znaleźli torebkę z jej dokumentami

Elektrownia wodna na Bystrzycy
Elektrownia wodna na Bystrzycy | fot. Dominik Wąsik

Trwa ustalenie okoliczności śmierci ok. 70-letniej mieszkanki Lublina, której zwłoki ujawniono dryfujące w Bystrzycy. Nieopodal na brzegu rzeki znaleziono jej torebkę z dokumentami.

Utopiła się w Bystrzycy

Policjanci ustalili tożsamość kobiety, której zwłoki wyłowiono w środowe popołudnie z rzeki Bystrzyca w Lublinie. To ok. 70-letnia mieszkanka Lublina. Nieopodal miejsca, w którym ujawniono dryfujące ciało, policjanci znaleźli torebkę z dokumentami kobiety.

Wczorajsze wstępne ustalenia śledczych wykluczyły, by do śmierci kobiety mogły się przyczynić osoby trzecie, na ciele nie ujawniono żadnych obrażeń. Zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która odpowie, co było przyczyną śmierci kobiety.

Poznaj szczegóły: Z Bystrzycy wyłowiono zwłoki kobiety. Dryfujące ciało zauważyli przechodnie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.