Z Bystrzycy wyłowiono zwłoki kobiety. Dryfujące ciało zauważyli przechodnie

Elektrownia wodna na Bystrzycy
Elektrownia wodna na Bystrzycy | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki ujawniono w środę w rzece Bystrzyca w Lublinie. Tożsamość zmarłej osoby nie jest jeszcze znana.

Zwłoki kobiety w Bystrzycy

Do zdarzenia doszło w środę (6.10) po godz. 14 w okolicy ul. Wapiennej. Ciało kobiety w rzece Bystrzyca zauważyli przypadkowi przechodnie i poinformowali służby ratunkowe. Strażacy wyłowili z rzeki ciało kobiety. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora.

Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów. Teraz śledczy będą ustalać tożsamość, a także okoliczności i przyczynę śmierci tej kobiety. W okolicy policjanci znaleźli torebkę z dokumentami, która prawdopodobnie należała do denatki.

Aktualizacja: Z rzeki wyłowili ciało kobiety. Na brzegu znaleźli torebkę z jej dokumentami

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.