Z Lublina polecimy do Barcelony

Z końcem grudnia wystartuje z Lublina pierwszy samolot do Barcelony. Będzie tam kursowała linia Small Planet.

Od 29 grudnia z Lublina polecimy do Barcelony. Samoloty mają lądować na oddalonym o ok. 10 km od centrum Barcelony lotnisku El Prat, które jest drugim co do wielkości portem lotniczym Hiszpanii.

– Krok po kroku rozwijamy i modyfikujemy siatkę połączeń z Lublina bazując na sygnałach, które otrzymujemy od naszych pasażerów i biur podróży. Jestem przekonany, że nowe połączenie do stolicy Katalonii spotka się z zainteresowaniem osób, dla których Barcelona będzie celem turystycznym, jaki biznesowym – mówi Krzysztof Wójtowicz prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

Loty będą odbywały się w czwartki i niedziele, z wyłączeniem 1 i 8 stycznia 2017 r, gdzie loty się nie odbędą. Połączenie obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320, który z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godzinie 16:30 w czwartki i 17:30 w niedziele, a w Barcelonie wyląduje o 19:25 w czwartki i 20:25 w niedziele.

Loty powrotne z Barcelony przewidziane są̨ na godzinę̨ 20:15 w czwartki i 21:15 w niedziele z lądowaniem w Porcie Lotniczym Lublin o 23:10 w czwartki i 00:10 w poniedziałek.

„Z Lublina do Barcelony już od 199 PLN” – poinformował Port Lotniczy Lublin na swoim profilu na Facebook’u.

(fot. Small Planet)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.