Z KRAJU: Pies wykopał ludzką czaszkę w foliowym worku

120 71548
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Masakryczne znalezisko w Wołominie pod Warszawą. Pies podczas spaceru wykopał ludzką czaszkę zawiniętą w foliowy worek. Może mieć kilkadziesiąt lat.

Do makabrycznego odkrycia doszło w Wołominie pod Warszawą w poniedziałek około godz. 19. Jak informuje RMF FM, czaszkę wykopał pies nastolatki na łące w pobliżu ulicy Lipińskiej.

Policjanci, których wezwał na miejsce ojciec nastolatki ujawnili w foliowym worku czaszkę ludzką. Nie posiadała ona tkanki miękkiej oraz żuchwy.

Ze wstępnych oględzin wynika, że kości mogą mieć kilkadziesiąt lat. Policjanci weryfikują w jaki sposób szczątki ludzkie mogły się znaleźć w tym miejscu.

Nie wykluczone, że może być to ofiara gangsterskich porachunków z lat 90-tych.

Źródło: RMF FM

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.