Z KRAJU: Kokaina w pudełkach z bananami w kolejnych sklepach Stokrotki

banany
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

To już czwarte województwo, w którym pracownicy sklepów sieci Stokrotka znajdują w pudełkach z bananami pakunki z kokainą. Łącznie policja zabezpieczyła już 220 kg białego proszku.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłego weekendu, kokainę wykryto w pudełkach z bananami w sklepach sieci Stokrotka w woj. mazowieckim, łódzkim i dolnośląskim. Jak się okazało we wszystkich przypadkach, gdzie znaleziono narkotyki, krajem pochodzenia bananów był Ekwador.

Jak podaje RMF24.pl, kolejne paczki z białym proszkiem miały zostać znalezione we wtorek w magazynie Stokrotki w Sosnowcu (woj. śląskie).

W sumie policja przechwyciła już 220 kg narkotyków. Ich wartość szacuje na kilkadziesiąt milionów złotych. Policja nie ujawnia szczegółów sprawy. Niewykluczone, że kartony bananów z białym proszkiem mogły również trafić do lubelskiego magazynu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.