Z KRAJU: Kokaina w pudełkach z bananami w sklepach sieci Stokrotka

banany pudełko
Zdjęcie ilustracyjne

Pracownicy sklepu Stokrotka w Sokołowie Podlaskim na spodzie pudełka z bananami znaleźli pakunki z białym proszkiem. Jak się okazało była to kokaina. Na podobne znaleziska natknęli się pracownicy w innych sklepach tej sieci.

Do niecodziennego znaleziska miało dojść w sobotni poranek w sklepie sieci Stokrotka w Sokołowie Podlaskim (woj. Mazowieckie). Jeden z pracowników podczas rozpakowywania towaru, a dokładnie kartonów z bananami, znalazł pomiędzy owocami dziwne opakowania.

Jak podaje Fakt24, pudełka były starannie owinięte, najpierw czarną folią a potem zieloną. Niektóre miały na wierzchu naklejki z logo popularnych smartfonów. Jedna z pracownic postanowiła otworzyć jedno z pudełek. W środku znajdował się biały proszek. Na miejsce wezwano policję.

Policjanci zabezpieczyli blisko 9 kilogramów kokainy. Banany, które pochodziły z Ekwadoru trafiły również do sklepów na terenie woj. łódzkiego i dolnośląskiego.

– Możemy potwierdzić, że w popularnych sklepach sieciowych na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego pracownicy tych sklepów ujawnili w kartonach z bananami prawdopodobnie środki odurzające – mówi w rozmowie z Faktem młodszy aspirant Antonii Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji.

Policja dla dobra śledztwa na razie nie udziela więcej szczegółów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja pier… Co za debil to zgłosił… 1kg to już w moc pieniędzy. W życiu bym tego nie zgłosił, w plecak 2kg i do domu i na drugi dzień wypowiedzenie. Byłbym kokainowym baronem Lubelszczyzny! 😀