Z KRAJU: Awaria świateł na skrzyżowaniu. Kierowcy niczym klocki w „tetrisie”

Kierowcy zablokowali skrzyżowanie w Warszawie | fot. Mordor Na Domaniewskiej
PARTNER SERWISU

Awaria świateł sygnalizacji świetlnej była przyczyną zablokowania jednego z skrzyżowań w Warszawie. „Kierowcy trąbią, jest duży chaos”.

Do niecodziennej sytuacji doszło w środę na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej w Warszawie. Doszło tam do awarii sygnalizacji świetlnej. Na miejscu początkowo nie było policji, która mogłaby kierować ruchem.

Kierowcy byli zdani sami na siebie. Większość z nich trąbiła, denerwowała się. Kierowcy za wszelką cenę próbowali przejechać przez skrzyżowanie. Jaki był finał tej próby? Zablokowali skrzyżowanie z każdej możliwej strony.

Tą sytuację uwiecznił Mordor Na Domaniewskiej, który żartobliwie skomentował, że kierowcy znajdują się w „tetrisie”.

Fot. Mordor na Domaniewskiej


3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No coz w ZTM powinni przeprowadzic ponowny kurs z przepisow drogowych bo jak widac to tamci kierowcy zdawali prawko za czasow PKS jeszcze na ogorkach, kiedy to na ich wiosce przejezdzalo 2 samochody i 12 furmanek dziennie.

  2. LAPD powinna tam wpaść i po kolei odbierać prawa jazdy. Widać że większość z nich znalazła je w chipsach – łącznie z kierowcami MZA