Z kabanosami w ręku zażądał pieniędzy i alkoholu. 42-latek trafił do aresztu

kabanosy kiełbaski
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Za usiłowanie rozboju odpowie 42-letni mieszkaniec Lublina, który napadł na sklep przy Al. Racławickich. Mężczyzna najpierw ukradł kabanosy i krem czekoladowy, a następnie zażądał od sprzedawcy wydania pieniędzy oraz alkoholu.

Napadł na sklep w Lublinie

Do zdarzenia doszło w środę (11.08) w jednym ze sklepów przy Al. Racławickich w Lublinie. Do sklepu wszedł mężczyzna, który z półek wziął trzy opakowania kabanosów oraz krem czekoladowy.

Wychodząc, podszedł do sprzedawcy i zaczął domagać się wydania wszystkich pieniędzy oraz alkoholu. Mężczyzna był bardzo agresywny wobec sprzedawcy i gdy spotkał się z odmową, zagroził mu zabójstwem.

Po chwili do sklepu weszli inni klienci, którzy spłoszyli agresora. Pracownik sklepu od razu zadzwonił na policję i zgłosił usiłowanie rozboju.

Wywiadowcy namierzyli sprawcę i odzyskali skradzione artykuły. 42-latek trafił do policyjnej celi, a następnie usłyszał zarzuty usiłowania rozboju. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.