Wywieźli 16-latkę do lasu i ją pobili. Matka i jej synowie aresztowani

wywiezli do lasu
Wywieźli 16-latkę do lasu i ją pobili. Matka i jej synowie aresztowani | fot. KMP Chełm

Policja zatrzymała na terenie powiatu chełmskiego kobietę oraz jej dwóch synów, podejrzanych o wywiezienie do lasu i pobicie 16-letniej dziewczyny. Cała trójka została aresztowana.

Policjanci z Chełma pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pobicia 16-latki, do którego doszło w ubiegłym tygodniu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczyna wsiadła do samochodu swojego chłopaka. W pojeździe był też jego młodszy brat i matka.

„W czasie jazdy między nią a partnerem doszło do nieporozumień. W pewnej chwili chłopak zaatakował ją i pobił. Nastolatka została wywieziona do lasu, gdzie była bita. Później sprawcy odwieźli ją do domu. Małoletnia po kilku dniach opowiedziała o zdarzeniu matce” – mówi podkom. Ewa Czyż, oficer prasowy KMP w Chełmie.

O sprawie pobicia 16-latki zostali poinformowani policjanci, którzy w związku z tą sprawą zatrzymali 46-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 17 i 22-lat. Wczoraj cała trójka została doprowadzona do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty.

„Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec zatrzymanych tymczasowe aresztowanie. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzą w zakładzie karnym” – dodaje podkom. Czyż.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Patologia… Utylizować zamiast trzymać w ciepłym z naszych podatków.