Wyszła z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Wytropił ją policyjny pies Krab

Policyjny pies służbowy Krab ze swoim przewodnikiem | fot. KPP Radzyń Podlaski

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 34-latki, która wyszła z domu z zamiarem odebrania sobie życie. Wytropił ją policyjny pies służbowy Krab ze swoim przewodnikiem.

W poniedziałek w godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim otrzymał zgłoszenie, że 34-letnia mieszkanka gminy Wohyń może popełnić samobójstwo.

Z przekazanych informacji wynikało, że kobieta wyszła z domu w nieznanym kierunku. Z uwagi na realne zagrożenie życia, policjanci podjęli działania poszukiwawcze. Do działań wykorzystany był również policyjny pies tropiący Krab i jego przewodnik.

Po niespełna godzinie od zgłoszenia zaginięcia, kobieta została wytropiona przez czworonożnego funkcjonariusza. Nieprzytomna znajdowała się w kompleksie leśnym. Natychmiast przewodnik psa służbowego asp. Grzegorz Oleszczuk udzielił jej pierwszej pomocy medycznej.

Kobieta, gdy odzyskała przytomność, poinformowała, że zażyła dużą dawkę leków i popiła alkoholem. Mundurowi na miejsce wezwali załogę karetki pogotowia. 34-latka trafiła pod opiekę lekarzy.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.