Wyszła z domu i zaginęła. Pani Danuta choruje na Alzheimera

zaginęła danuta arendt
Zaginęła 81-letnia Danuta Arendt | fot. rodzina

Trwają poszukiwania 81-letniej Danuty Arendt. Kobieta w nocy z wtorku na środę wyszła z domu i nie wróciła. Rodzina prosi o pomoc.

Zaginiona to 81-letnia Danuta Arendt z Leszkowic (gmina Ostrówek). Kobieta wyszła po godz. 24 z domu i już tam nie wróciła. Poszukiwana cierpi na Alzheimera. Kobieta jest splątana i zagubiona, a – jak informuje jej rodzina – prawdopodobnie nie wie, jak się nazywa, ani gdzie mieszka.

– Babcia może się błąkać po okolicy, a może udało jej się na stopa dostać do Lubartowa lub Lublina – informuje rodzina zaginionej.

Każdy kto widział zaginioną Danutę Arendt lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z policją lub pod numerami telefonów: 790 850 663 lub 81 856 31 25.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.