Wyszła z domu i nie wróciła. Kto widział 16-letnią Angelikę Świejko?

angelika świejko

16-latka wyszła z domu rano 26 sierpnia i od tego czasu wszelki ślad po niej zaginął. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto może pomóc w odnalezieniu nastolatki.

 

Angelika Świejko wyszła z domu 26 sierpnia około godz. 8 rano. Tego samego dnia o godz. 16 po raz ostatni telefonicznie skontaktowała się z matką. Nie powiedziała wówczas, gdzie się znajduje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane.

 

Zaginionej poszukują policjanci z Terespolu. By usprawnić poszukiwania, opublikowano zdjęcie i rysopis nastolatki. Rysopis: wzrost 160 cm, waga 45 kg, uszy, normalne, twarz szczupła, włosy – długie, proste pomalowane na rudo, oczy jasne, szczupła budowa ciała.

 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobyt zaginionej, prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Terespolu ul. Czerwonego Krzyża 3, tel. 83 375-62-10 lub nr alarmowy 997 najbliższej jednostki policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.