Wyszła w sylwestra i zaginęła. Gdzie jest 55-letnia mieszkanka Lublina? AKTUALIZACJA

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Trwają poszukiwania 55-letniej mieszkanki Lublina, która wyszła w sylwestra i ślad po niej zaginął. Gdzie jest Marta Kilarska?

Zaginęła Marta Kilarska

Do zaginięcia mieszkanki Lublina doszło 31 grudnia 2020 r. w okolicach osiedla Turka pod Lublinem. 55-latka od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 166-170 cm, waga 50-69 kg, sylwetka szczupła, wysmukła, włosy blond, krótkie. Nie wiadomo, w jakie ubrania była ubrana w chwili zaginięcia.

Jeżeli ktoś posiada informacje na temat zaginionej Marty Kilarskiej proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Niemcach, ul. Różana 18, telefon: 81 756-17-97 lub 112.

AKTUALIZACJA: Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Lublina. Jej ciało wyłowiono z rzeki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.