Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Lublina. Jej ciało wyłowiono z rzeki

Rzeka Bystrzyca przepływająca przez Lublin | fot. Dominik Wąsik

Zakończyły się poszukiwania 55-letniej mieszkanki Lublina. Policjanci powiadomili o tragicznym finale poszukiwań. Ciało kobiety wyłowiono z rzeki.

Do zaginięcia 55-latki doszło 31 grudnia 2020 r. Kobieta w sylwestra wyszła z domu, nie informując najbliższych, gdzie się udaje. Gdy kobieta nie wróciła następnego dnia, zaniepokojona rodzina powiadomiła policję o jej zaginięciu.

W środę pisaliśmy o zaginięciu 55-latki – TUTAJ.

Tragiczny finał poszukiwań

W czwartek policjanci poinformowali, że zakończyły się poszukiwania mieszkanki Lublina. Jej ciało odnaleziono i wyłowiono z rzeki Bystrzyca.

„Uprzejmie informuję, że tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej Marty Kilarskiej. Ciało kobiety zostało dziś rano odnalezione i wyłowione z rzeki Bystrzyca. Wstępnie wykluczamy udział osób trzecich” – informuje kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.