Wyszła w noc sylwestrową z domu, by złożyć życzenia znajomym i ślad po niej zaginął

Wyszła w noc sylwestrową z domu, by złożyć życzenia znajomym i ślad po niej zaginął
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Trwają poszukiwania 15-letniej Natalii, która w noc sylwestrową wyszła z domu, by złożyć życzenia noworoczne znajomym i ślad po niej zaginął.

Do zaginięcia 15-letniej Natalii z Puław doszło w noc sylwestrową w miejscowości Stężyca (powiat rycki). Z przekazanych nam informacji przez rodzinę nastolatki wynika, że Natalia pojechała do Stężycy do babci na ferie zimowe, gdzie spędziła także Sylwestra.

W Nowy Rok około godziny 2 w nocy wyszła z domu złożyć życzenia znajomym i ślad po niej zaginął. W chwili zaginięcia Natalia była ubrana w czarną sukienkę, czarne rajstopy, czarne buty lakierowane na obcasie i białą kurtkę z kapturem.

Wiadomo, że 15-latka zadzwoniła do babci 1 stycznia około godz. 7.40, by powiadomić ją, że za godzinę wróci do domu, jednak do chwili obecnej 15-latka nie wróciła. Od tamtej pory nikt z bliskich nie miał kontaktu z Natalią, ponieważ telefon jest wyłączony.

Osoby, które mogą wiedzieć, gdzie 15-latka może przebywać, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Dęblinie pod numerem telefonu 47 812 04 10 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA: Koniec poszukiwań zaginionej 15-latki z Puław

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Współczuję rodzicom i życzę oby dziecko się znalazło. Dziwię się mocno, jak dziecko w takiej sytuacji jaka panuje w PL mogło wyjść i składać życzenia znajomym o 2 w nocy ?