Wyszedł ze szpitala i zaginął. Gdzie jest 27-letni Marcin? Trwają poszukiwania

27-letni Marcin Obara wyszedł ze szpitala i zaginął | fot. KMP Lublin
27-letni Marcin Obara wyszedł ze szpitala i zaginął | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują zaginionego 27-letniego Marcina Obarę. Mężczyzna w weekend wyszedł ze szpitala i do chwili obecnej nie powrócił do domu.

Wyszedł ze szpitala i zaginął

Do zaginięcia 27-letniego Marcina Obary doszło w ubiegły weekend. Mężczyzna opuścił jeden z lubelskich szpitali i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: Wzrost 170-175cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego. W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę i spodnie koloru ciemnego. Mężczyzna jest mieszańcem gminy Konopnica.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: 47 812-63-10 lub 112.

Zaginął 27-letni Marcin Obara z gminy Konopnica | fot. KMP Lublin
Zaginął 27-letni Marcin Obara z gminy Konopnica | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.