Wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu 61-latka

100 0949
Zaginął Zdzisław Krzysztof Świątkowski | fot. nadesłane

W ubiegły poniedziałek Zdzisław Świątkowski wypisał się na własne żądanie ze szpitala i do tej pory nie wrócił do domu, ani nie skontaktował się z rodziną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 12 listopada w szpitalu klinicznym nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Około godz. 19 61-letni Zdzisław (Krzysztof) Świątkowski na własne żądanie wypisał się ze szpitala i ślad po nim zaginął.

W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, jeansy i czarne buty. Osoby, które widziały 61-letniego mieszkańca Lublina lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa proszone są o przekazywanie informacji pod nr tel. (81) 535 46 61.

//Aktualizacja

Po godz. 14 Pan Zdzisław się odnalazł. Dziękujemy w imieniu rodziny czytelnikom, którzy włączyli udostępniali post wśród znajomych!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.