Wyszedł z wesela i nie wrócił. Zaginął Adam Szwedkowicz

zdjęcie ilustracji: policja.pl

Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu 27-letniego Adama Szwedkowicza. Mężczyzna zaginął w niedzielę, tuż po tym jak około godziny 6 rano wyszedł z wesela odbywającego się hotelu inBetween w Panieńszczyźnie koło Lublina.

27-letni Adam Szwedkowicz widziany był po raz ostatni w niedzielę około godziny 6.00, gdy wychodził z wesela. Ubrany był garniturowe granatowe spodnie, białą koszulę i czarne buty. Posiada na rękach i nogach tatuaże. Zdjęcie prezentuje jego ubiór i wygląd.

Jak wynika z zeznań świadków mężczyzna był widziany w dniu dzisiejszym o 7 rano koło fabryki w Nałęczowie. Szedł na piechotę udając się z nieznanym kierunku. Mężczyzna zostawił w hotelu wszystkie dokumenty, pieniądze, kluczyki i telefon. Mężczyzna mieszka w Gdańsku.

Ostatni raz widziano go o godzinie 10 w miejscowości Sadurki.

Rodzina zgłosiła policji jego zaginięcie. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym, gdzie przebywa aktualnie Adam proszone są kontakt pod numerem alarmowym 997 lub 112 lub bezpośrednio do rodziny 604 854 087.

AKTUALIZACJA: Mężczyzna popełnił samobójstwo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.