Wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Ciało 15-latka wyłowili z wody

Wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Ciało 15-latka wyłowili z wody
Zdjęcie ilustracyjne: KP PSP Ciechanów

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 15-latka, którego ciało płetwonurkowie wyłowili ze zbiornika wodnego na terenie nieczynnej już kopalni piachu w Borzechowie-Kolonii.

15-latek utopił się

Do zaginięcia 15-latka z gminy Niedrzwica Duża doszło w czwartek około godz. 13. Z ustaleń policji wynika, że 15-latek wyszedł z domu i poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa. Policjanci zgłoszenie otrzymali dopiero po godz. 19.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Trop zaprowadził ich na teren nieczynnej już kopalni piachu w miejscowości Borzechów-Kolonia, gdzie na brzegu zalanego wyrobiska znaleziono plecak, telefon oraz ubrania należące do zaginionego.

Do akcji poszukiwawczej zostali skierowani płetwonurkowie z policji i straży pożarnej. Działania prowadzone były do późnych godzin nocnych, jednak  z uwagi na warunki atmosferyczne zostały przerwane i wznowione w piątek rano. Ciało nastolatka zostało wyłowione w piątek około godz. 17 przez policyjnego płetwonurka.

Teraz policjanci z Bełżyc pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tej tragedii. Jako przyczynę zgonu wstępnie wskazano utonięcie. Decyzją prokuratora ciało chłopca zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przykre, coraz więcej samobójstw w kraju, odzwierciedlenie stanu naszego społeczeństwa