Wyszedł z domu w ubiegłą niedzielę, ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania 59-latka

Zaginął 59-letni Andrzej Firlej z Lublina
Zaginął 59-letni Andrzej Firlej z Lublina

Komenda Miejska Policji w Lublinie prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego przed kilkoma dniami mieszkańca naszego miasta. Z 59-latkiem nie ma kontaktu od ubiegłej niedzieli.

Zaginął mieszkaniec Lublina

Policjanci poszukują 59-letniego Andrzeja Firleja z Lublina. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę 27 marca w godzinach popołudniowych, nie informując najbliższych, gdzie się udaje. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 4 w Lublinie telefon 47 811 48 00 adres: Lublin ulica Zana 45 lub na numer alarmowym 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.