Wyszedł rano do pracy, ale do niej nie dotarł. Trwają poszukiwania 41-latka

Tomasza Kaliszuk
Zaginął 41-letni Tomasz Kaliszuk | fot. KPP Radzyń Podlaski

Policjanci z Radzynia Podlaskiego poszukują zaginionego 41-letniego Tomasza Kaliszuk. Mężczyzna we wtorek wyszedł z domu z zamiarem udanie się do pracy, do której nie dotarł.

Radzyńscy policjanci poszukują 41-letniego Tomasz Kaliszuk. Mężczyzna w dniu 9 kwietnia br. wyszedł z domu około godz. 5 rano z zamiarem udania się do pracy. Jednak do niej nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane. Może poruszać się rowerem koloru czarnego typu górski.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, sylwetka krępa, ciemne krótkie włosy, twarz owalna. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, spodnie typu bojówki materiał wzór moro koloru zielonego, buty sportowe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod nr tel. (83) 351-22-10 lub na numer alarmowy 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.